O nas

Jesteśmy prężnie rozwijającą się rodzinną firmą z doświadczeniem w logistyce i e-handlu. Dzięki posiadaniu unikalnej lokalizacji na styku granic Polska- Niemcy oferujemy szereg usług logistycznych znacznie ułatwiających i obniżających koszty wysyłki oraz sprzedaży do Niemiec. Współpracujemy zarówno z polskimi jak i niemieckimi firmami kurierskimi, co sprawia, że jedną z naszych wiodących usług jest organizowanie w prosty i tani sposób wysyłki Polska-Niemcy (od drzwi do drzwi) jak i wysyłki z naszego magazynu wprost do niemieckiego klienta. Daje to duże możliwości ekspansji sprzedaży z Polski na rynek niemiecki na bardzo korzystnych warunkach.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy także usługi outsourcingowe do których należy między innymi magazynowanie towarów, pakowanie według oczekiwań klientów, wysyłanie bezpośrednio do odbiorcy oraz obsługę zwrotów.

To Państwa oczekiwania wyznaczają kierunek naszych działań, a doświadczenie w branży i sprzedaży internetowej pozwalają nam mile zaskoczyć unikalnymi rozwiązaniami oraz niebywałą skutecznością.